O mnie i nie tylko…

Iza Skorupka,projektant wnętrz, stylistka autorka tekstów

Od zawsze miałam szerokie spektrum zainteresowań. Moje doświadczenia edukacyjne pchnęły mnie w kierunku kultury i tworzenia bardziej wartościowego, wygodnego, a także pięknego świata. Studia kulturoznawcze, szkoła dekoracji wnętrz były tylko pozornie luźno ze sobą powiązane. Projektowanie daje mi możliwość łączenia różnych ważnych dziedzin życia i jest źródłem satysfakcji. Lubię „ratować” mieszkania ze stylistycznych opresji ale uwielbiam też tworzenie nowych koncepcji. Bardzo ważne są dla mnie preferencje ludzi, z którymi współpracuję. To dla nich tworzę wnętrza i o nich staram się pamiętać realizując pomysły. Wierzę w kolory, światło i funkcjonalność. Nie wierzę, że są wnętrza, których nie da się uczynić ciekawymi.

Deko-racja.com to moje dziecko, z którego jestem dumna, i które przynosi mi wiele radości. W mojej pracy nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż uśmiech ludzi, którzy nareszcie mogą zamieszkać u siebie…

 

 

Blisko i często współpracuję z …

 

Magda Motylińska, architekt, projektant wnętrz
Z Izą znamy się od dziecka, razem dorastałyśmy, bawiłyśmy się a później studiowałyśmy w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych. Mimo wcześniejszych, ciekawych przygód edukacyjnych ostatecznie postanowiłam pójść w ślady moich rodziców i rozpoczęłam studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Dzięki wieloletniej pracy w biurze architektoniczno-projektowym nabrałam bogatego, różnorodnego doświadczenia. Uczestniczylam w powstawaniu fascynujących projektów ale także borykałam się z kłopotami dotyczącymi ich finalizowania. Wymagało to ode mnie znajomości przepisów z zakresu prawa budowlanego. Wrodzona pasjia, niekonwencjonalne myślenie i konsekwencja pomagają mi w tworzeniu rozwiązań praktycznych i prostych w formie, ale zarazem nietuzinkowych i ponadczasowych.
Największym wyzwaniem dla każdego inwestora jest cały proces inwestycyjny, który ma służyć realizacji marzeń. A ja lubię wyzwania i myślę, że marzenia są najważniejsze.