Oferta

W pracowni Deko-racja.com powstają głównie projekty wnętrz prywatnych, domów i mieszkań. Portfolio obejmuje również miejsca użyteczności publicznej (restauracje, salon fryzjerski, biura). Współpraca z architektami (Magdalena Motylińska) owocuje powstawaniem, projektów nie tylko z kategorii dekoracji wnętrz, ale i architektury (na każdym ich etapie). Pierwszym celem jest wnikliwe rozpoznanie potrzeb klienta, co staje się pierwszą, i niezwykle istotną wytyczną dla podejmowania kolejnych kroków. Bardzo ważne są preferencje ludzi, którzy są nie tylko klientami, ale także współtworzą koncepcję. To oni mają zamieszkać „u siebie”… Gotowy projekt to spotkanie dwóch sił: potrzeb i wyobrażeń inwestorów i energii twórczej projektanta, uzupełnionej doświadczeniem z zakresu designu.

Przed przystąpieniem do realizacji projektu tworzy się spójną wizję obliczoną na ustalony wspólnie kosztorys. Pracę dzielimy na wyraźnie określone i wycenione etapy. Zależnie od potrzeb właścicieli przyszłego lokum możemy wspomóc i doradzić we wszelkich kwestiach związanych z projektem.

Zwieńczeniem współpracy jest stworzenie Książki Projektowej, która umożliwia klientom pełną i łatwą realizację inwestycji. Zawsze istnieje możliwość skorzystania z nadzoru autorskiego.

W ofercie znajdują się również metamorfozy i stylizacje wnętrz.  Powstają tu nie tylko nowe koncepcje gdyż czasem trzeba „uratować” mieszkania ze stylistycznych opresji.
Uważam, że nie ma wnętrz, których nie da się uczynić ciekawymi. Bycie w ciągłym ruchu, otwartość na wyzwania daje mi możliwość doskonalenia. Dzięki współpracy z mediami mam nieustannie rękę na”dekoracyjnym” pulsie. I tak już pozostanie…